UAB „Dolivite“ perka miškus su žeme ir/ arba išsikirtimui visoje Lietuvoje. Be to atliekame ir kitas miškininystės paslaugas. Įmonė siekia suteikti klientui konsultaciją, pasiūlyti geriausią kainą ir greičiausią bei pigiausią miško pardavimo procesą. UAB „Dolivite“ garantuoja, kad Jums suteiks geriausią ir greitą pasiūlymą, atsakys į visus klausimus ir Jums patars.

Mus domina domina kirtavietės (plynai iškirsti miškai), jaunuolynai, miškai po retinimo bei vidurinio amžiaus ir brandaus amžiaus miškai. Turėdama ilgametę patirtį galime greitai ir objektybiai įvertinti miško sklypus ir jų trūkumus bei privalumus, tad mūsų patirtis ir profesionalumus suteikia mums galimybę užtikrinti klientui pasitikėjimą, didžiausią naudą ir ilgalaikę naudą. Tad jeigu norite parduoti, bet kokios būklės mišką, susisiekite ir mes pažadame Jums patarti, padėti ir rasti geriausią variantą Jums.

Kaip vyksta visas procesas? Jeigu turite mišką, bet kokio tipo, susisiekite su mumis el. paštu, ar telefonu, papasakosite mums, kurioje Lietuvos dalyje yra miškas, kokio jis dydžio, kokios situacijos (jaunas, vidutinis, brandus), suteiksite kitą reikalingą informaciją ir mes Jums per 1 – 5 d.d. pateiksime geriausią pasiūlymą ir aptarsime visas sąlygas. Esant reikalui visada susitariame dėl Notaro paslaugų, sutvarkome visą dokumentaciją, tad Jums rūpintis tikrai nereikia.