PERKAME MIŠKĄ

UAB „Dolivite“ perka miškus su žeme ir/ arba išsikirtimui visoje Lietuvoje. Be to atliekame ir kitas miškininystės paslaugas. Įmonė siekia suteikti klientui konsultaciją, pasiūlyti geriausią kainą ir greičiausią bei pigiausią miško pardavimo procesą. UAB „Dolivite“ garantuoja, kad Jums suteiks geriausią ir greitą pasiūlymą, atsakys į visus klausimus ir Jums patars.

Mus domina domina kirtavietės (plynai iškirsti miškai), jaunuolynai, miškai po retinimo bei vidurinio amžiaus ir brandaus amžiaus miškai. Turėdama ilgametę patirtį galime greitai ir objektybiai įvertinti miško sklypus ir jų trūkumus bei privalumus, tad mūsų patirtis ir profesionalumus suteikia mums galimybę užtikrinti klientui pasitikėjimą, didžiausią naudą ir ilgalaikę naudą. Tad jeigu norite parduoti, bet kokios būklės mišką, susisiekite ir mes pažadame Jums patarti, padėti ir rasti geriausią variantą Jums.

Kaip vyksta visas procesas? Jeigu turite mišką, bet kokio tipo, susisiekite su mumis el. paštu, ar telefonu, papasakosite mums, kurioje Lietuvos dalyje yra miškas, kokio jis dydžio, kokios situacijos (jaunas, vidutinis, brandus), suteiksite kitą reikalingą informaciją ir mes Jums per 1 – 5 d.d. pateiksime geriausią pasiūlymą ir aptarsime visas sąlygas. Esant reikalui visada susitariame dėl Notaro paslaugų, sutvarkome visą dokumentaciją, tad Jums rūpintis tikrai nereikia.

ŽEMĖS PIRKIMAS

Perkame žemės sklypus (žemės ūkio paskirties ir kitus) visoje Lietuvoje. Superkame sklypus, kurie gali būti nederlingi, apleisti, netinkami ūkininkauti.

Stengsimės Jums pasiūlyti geriausią kainą už žemės sklypus su miškais, žemės plotus, kurie yra su gyvenamaisiais ar ūkiniais pastatais. Jeigu nusprendėte parduoti žemę, kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kaip viskas vyksta? Kviečiame susisiekti su mumis, pateiksite reikalingą informaciją: kurioje vietoje yra sklypas, koks jo dydis, kokia būklė, mes esant poreikiui atvyksime į vietą, įvertinsime žemę, įvertinsime naudmenų našumą, žemės būklę ir padėsime sutvarkyti visus reikalingus pirkimo – pardavimo dokumentus.

MIŠKŲ KIRTIMAS

Turime ilgametę patirtį dirbant su medienos ruoša, tad siūlome įvairaus tipo miškų kirtimo atvejus. Miško kirtimai yra keturių rūšių: pagrindiniai, ugdomieji, sanitariniai, specialieji. Specialusis miško kirtimas taikomas medynų ir krūmynų pertvarkymui, biologinės įvairovės palaikymui, kraštovaizdžio formavimui. Sanitariniai – atrankiniai ir plynieji. Ugdomieji – jaunuolynų ugdymo, retinimai ir einamieji miško kirtimai. Ir pagrindiniai, dažniausiai naudojami - pagrindiniai miško kirtimo darbai. Jie skirstomi į tris rūšis.

Plynieji, kai brandų medyną iškertame vienu metu arba per vieną eksploatacijos sezoną, paliekant tikslinį gyvybingą pomiškį, sėklinius ir aplinkosauginiu požiūriu vertingus medžius. Plynuoju kirtimu iškirtus brandų medyną, naują medyną dažniausiai atkuriame dirbtinai želdinant. Plyni kirtimai draudžiami II grupės miškuose, nacionaliniuose parkuose, 100 m. juostuose prie magistralinių kelių.

Atvejinio kirtimo būdu, medyną iškertame per 2 – 3, kartus, kartais keturis, per 10 – 20 m., taip siekiame kirtimo metu suformuoti naujos kartos medyną.

Atrankinio kirtimo būdu dažniausiai kertame įvairaus amžiaus medynus. Visų pirma, pradedame kirtimus santykinai vienodo amžiaus medyne, o po to ateityje taip suformuojamas įvairaus amžiaus medynas. Atrankiniai kirtimai taikomi medynuose, kuriuose būtina išsaugoti miško aplinką, suformuoti įvairaus amžiaus medyną, užtikrinti miško žėlimą, laiku panaudoti užaugintus, individualią brandą pasiekusius medžius.

Jeigu nesate tikri kokio miško kirtimo būdo Jūsų miške reikėtų, susisiekite ir mes jus pakonsultuosime ir suteiksime geriausią pasiūlymą.

MEDIENOS TRAUKIMAS

UAB „Dolivite“ naudojasi Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai skirta programa, kuri padėjo įmonei įsigyti šiuolaikišką techniką, kurios pagalba galima greitai ir kokybiškai atlikti paslaugas. Be to, mūsų medienos traukimo operatoriai turi ilgalaikę darbo patirtį ir dirba lanksčiai.

Kaip viskas vyksta? Jūsų medieną traukiame iš miško kirtavietės visoje Lietuvoje, todėl atvykstame su miško technika iki Jūsų nurodytos vietos. Ištrauktą medieną sandėliuojame vietose prie gero kelio, kad ją vėliau lengviau būtų transportuojama. Traukdami medieną siekiame išsaugoti miško paklotę ir saugoti mišką. Miško traukimo kaina priklauso nuo daugelio faktorių: atstumo nuo kirtavietės iki sandėlio, traukimo sąlygų, tokių kaip kalnuotumas, dirvožemio būsena.

Susisiekite su mumis telefonu ir suteiksime Jums daugiau informacijos.

RĖŽIAME BIRŽES IR TVARKOME DOKUMENTACIJĄ

UAB „Dolivite“ rėžia biržes, atlieka ištisinius biržės matavimus, taškuojame stačią medieną. Esant poreikiui rengiame miškotvarkos projektus, tvarkome miško kirtimo dokumentaciją. Be to, savo klientus konsultuojame miško sklypo, pirkimo/ pardavimo klausimais. Mums svarbus klientas, todėl visus darbus atliekame laiku ir kokybiškai.

MEDIENOS PIRKIMAS

Superkame įvairios medienos rąstus visoje Lietuvoje. Atvykstame į medienos sandėliavimą vietą ir medieną išvežame patys. Tad jeigu planuojate kirsti mišką, mes galime patarti Jums dėl medienos ruošos darbų. O jeigu jau esate iškirtę mišką, susisiekite su mumis ir aptarsime sąlygas, esant poreikiui pakonsultuosime ir suteiksime geriausią pasiūlymą Jums.

EKSKAVATORIAUS PASLAUGOS

Įmonė 2018 m. pavasarį įsigijo naują universalų JCB 3CX eco ekskavatorinį krautuvą, pasižymintį išskirtiniu produktyvumu. Visuose naujuose ekskavatoriniuose krautuvuose yra įdiegta daugybė eksploataciją, saugumą ir našumą gerinančių naujovių – siekiame tvarių rezultatų.

Įmonė naudodama šį naują ekskavatorinį krautuvą atlieka įvairūs žemės kasimo, planiravimo ir lyginimo darbus - nuimame augalinį sluoksnį, nukasame, formuojame reljefą, šlaitus, stumdome žemę, kasame duobes, negilius prūdelius, lyginame nuogrindas ir sklypus. Taip pat kasame tranšėjas, duobes šuliniams, pamatams. Teikiame krautuvo paslaugas.

Dėl papildomų paslaugų kreipkitės nurodytais kontaktais ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą.