UAB „Dolivite“ perka miškus su žeme ir/ arba išsikirtimui visoje Lietuvoje. Atlieka ir kitus miškininkystės darbus. Įmonė siekia suteikti klientui konsultaciją, pasiūlyti geriausią kainą ir greičiausią bei pigiausią miško pardavimo procesą. UAB „Dolivite“ garantuoja, kad Jums suteiks geriausią ir greitą pasiūlymą, atsakys į visus klausimus ir Jums patars.

Mus domina kirtavietės (plynai iškirsti miškai), jaunuolynai, miškai po retinimo bei vidutinio ir brandaus amžiaus miškai. Turėdami ilgametę patirtį galime greitai ir objektyviai įvertinti miško sklypus ir jų trūkumus bei privalumus. Mūsų patirtis ir profesionalumas suteikia galimybę užtikrinti klientui pasitikėjimą, didžiausią ir ilgalaikę naudą. Tad jeigu norite parduoti, bet kokios būklės mišką, susisiekite ir mes pažadame Jums patarti, padėti ir rasti geriausią variantą Jums.

Kaip vyksta visas procesas? Jeigu turite mišką, bet kokio tipo, susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu. Papasakosite mums, kurioje Lietuvos dalyje yra miškas, kokio jis dydžio, kokios būklės (jaunas, vidutinis, brandus), suteiksite kitą reikalingą informaciją ir mes Jums per 1 – 5 d.d. pateiksime geriausią pasiūlymą ir aptarsime visas sąlygas. Esant reikalui visada susitariame dėl Notaro paslaugų, sutvarkome visą dokumentaciją, tad Jums patiems tuo rūpintis tikrai nereikės.